Penzión Excell

 

Malebná obec Belá-Dulice v Turčianskej doline je domovom aj pre Penzión Excell. Práve toto príjemné a pokojné prírodné prostredie je zárukou skvelého odpočinku pre našich zákazníkov. Za rozumné ceny Vám ponúkame kvalitné služby v podobe obytovania, možnosti celodenného stravovania v našej reštaurácii alebo posedenia v našom espresse.

 

Zariadenie Excell sa nachádza v blízkosti turistických a cyklistických oblastí, stredísk zimných športov a celosezónnych spoločnských programov.

 

Jasenská dolina

 

V neďalekej Jasenskej doline sa nachádza lyžiarske stredisko vhodné najmä pre začínajúcich a stredne pokročilých lyžiarov. Jasenská dolina Vám však ponúka zábavu a atrakcie aj mimo zimnej sezóny.

 

 

Pre viac informácií o ponukách strediska v Jasenskej doline, navštívte túto internetovú stránku: www.jasenskadolina.sk

 

Valčianska dolina

 

V 10 kilometrov vzdialenej Valčianskej doline sa nachádza stredisko Snowland. Toto stredisko svojim návštevníkom okrem služieb centra zimných športov ponúka aj bohatý spoločenský program počas celej sezóny, napríklad: tenisové kurty, golfovú akadémiu, paintball či cykloturistiku a iné služby.

 

 

Pre viac informácií, navštívte stránku strediska Snowland na tejto adrese: www.snowland.sk

 

Martinské hole

 

V tejto lokalite nájdete hneď dve lyžiarske strediská, Martinky a Lyžiarske stredisko Martinské hole. Podrobnejšie info o ponuke týchto stredísk môžete získať na týchto internetových adresách: www.martinskehole.eu a www.martinky.com.

 

 

Belianska dolina, Veľká Fatra

 

Kopce a doliny Veľkej Fatry v lete ponúkajú množstvo lákavých turistických výstupov a príjemných cyklistických trás.

 

 

Obrázky - zdroj: www.google.sk